Free cookie consent management tool by TermsFeed
print

Cultural Diary | April 2024

14Apr
Galería de Arte Luisa Pita
CGAC (Centro Galego de Arte Contemporánea)
Hotel Virxe da Cerca ****
CGAC (Centro Galego de Arte Contemporánea)
Colexio de Fonseca
Sede Afundación Santiago de Compostela
18:30
Riquela
15Apr
Galería de Arte Luisa Pita
CGAC (Centro Galego de Arte Contemporánea)
Hotel Virxe da Cerca ****
CGAC (Centro Galego de Arte Contemporánea)
Colexio de Fonseca
Sede Afundación Santiago de Compostela
19:30
Ateneo De Santiago
20:00
Convento e Iglesia de Santo Agostiño
16Apr
Igrexa da Compañía (Universidade)
Galería de Arte Luisa Pita
CGAC (Centro Galego de Arte Contemporánea)
Hotel Virxe da Cerca ****
CGAC (Centro Galego de Arte Contemporánea)
Colexio de Fonseca
Sede Afundación Santiago de Compostela
17Apr
Igrexa da Compañía (Universidade)
Galería de Arte Luisa Pita
CGAC (Centro Galego de Arte Contemporánea)
Hotel Virxe da Cerca ****
CGAC (Centro Galego de Arte Contemporánea)
Colexio de Fonseca
Sede Afundación Santiago de Compostela
20:30
Teatro Principal
18Apr
Igrexa da Compañía (Universidade)
Galería de Arte Luisa Pita
CGAC (Centro Galego de Arte Contemporánea)
Hotel Virxe da Cerca ****
CGAC (Centro Galego de Arte Contemporánea)
Colexio de Fonseca
Fundación Eugenio Granell
Sede Afundación Santiago de Compostela
20:30
Auditorio Abanca
19Apr
Igrexa da Compañía (Universidade)
Galería de Arte Luisa Pita
CGAC (Centro Galego de Arte Contemporánea)
Hotel Virxe da Cerca ****
CGAC (Centro Galego de Arte Contemporánea)
Colexio de Fonseca
Fundación Eugenio Granell
Sede Afundación Santiago de Compostela
17:30
Mupega (Museo Pedagógico de Galicia)
20:30
Teatro Principal
20:30
Riquela
21:00
Sala Capitol
20Apr
Igrexa da Compañía (Universidade)
Galería de Arte Luisa Pita
CGAC (Centro Galego de Arte Contemporánea)
Hotel Virxe da Cerca ****
Museo de las Peregrinaciones y de Santiago
DIDAC (DARDO Instituto do Deseño e das Artes Contemporáneas)
CGAC (Centro Galego de Arte Contemporánea)
Colexio de Fonseca
Fundación Eugenio Granell
Sede Afundación Santiago de Compostela
12:00
Biblioteca Pública Ánxel Casal
18:00
Cidade da Cultura de Galicia
19:00
San Francisco Hotel Monumento ****
20:30
Auditorio de Galicia
20:30
Auditorio Abanca
20:30
Sala Capitol
21:30
Riquela
22:00
Sónar