Google+ imprimir

Agenda cultural | octubre 2013

9oct
09:00
Espacio de Arte Grupo Correo Gallego
09:30
Espazo Miramemira
10:00
Cidade da Cultura de Galicia
10:00
Museo do Pobo Galego
10:00
Pazo de Xelmírez
10:00
Museo de las Peregrinaciones (Casa Gótica)
11:00
Museo-Fundación Eugenio Granell
11:00
Museo-Fundación Eugenio Granell
11:00
Bus Station Space
11:00
Igrexa da Compañía (Universidade)
11:00
Museo-Fundación Eugenio Granell
11:00
Museo-Fundación Eugenio Granell
11:00
CGAC (Centro Galego de Arte Contemporánea)
11:00
CGAC (Centro Galego de Arte Contemporánea)
11:00
CGAC (Centro Galego de Arte Contemporánea)
11:00
Colegio de Fonseca
11:30
Museo Centro Gaiás
11:30
Galería de Arte Contemporáneo José Lorenzo
16:30
Biblioteca Pública Ánxel Casal
19:30
Centro Sociocultural O Ensanche
10oct
09:00
Espacio de Arte Grupo Correo Gallego
09:30
Espazo Miramemira
10:00
Cidade da Cultura de Galicia
10:00
Conservatorio Profesional de Música de Santiago
10:00
Museo do Pobo Galego
10:00
Pazo de Xelmírez
10:00
Auditorio de Galicia
10:00
Museo de las Peregrinaciones (Casa Gótica)
11:00
Museo-Fundación Eugenio Granell
11:00
Museo-Fundación Eugenio Granell
11:00
Bus Station Space
11:00
Igrexa da Compañía (Universidade)
11:00
Museo-Fundación Eugenio Granell
11:00
Museo-Fundación Eugenio Granell
11:00
CGAC (Centro Galego de Arte Contemporánea)
11:00
CGAC (Centro Galego de Arte Contemporánea)
11:00
CGAC (Centro Galego de Arte Contemporánea)
11:00
Colegio de Fonseca
11:30
Museo Centro Gaiás
11:30
Galería de Arte Contemporáneo José Lorenzo
16:30
Biblioteca Pública Ánxel Casal
20:30
Teatro Principal
11oct
09:00
Espacio de Arte Grupo Correo Gallego
09:30
Espazo Miramemira
10:00
Cidade da Cultura de Galicia
10:00
Conservatorio Profesional de Música de Santiago
10:00
Museo do Pobo Galego
10:00
Pazo de Xelmírez
10:00
Auditorio de Galicia
10:00
Museo de las Peregrinaciones (Casa Gótica)
11:00
Museo-Fundación Eugenio Granell
11:00
Museo-Fundación Eugenio Granell
11:00
Bus Station Space
11:00
Igrexa da Compañía (Universidade)
11:00
Museo-Fundación Eugenio Granell
11:00
Museo-Fundación Eugenio Granell
11:00
CGAC (Centro Galego de Arte Contemporánea)
11:00
CGAC (Centro Galego de Arte Contemporánea)
11:00
CGAC (Centro Galego de Arte Contemporánea)
11:00
Colegio de Fonseca
11:30
Museo Centro Gaiás
11:30
Galería de Arte Contemporáneo José Lorenzo
16:30
Biblioteca Pública Ánxel Casal
20:30
Teatro Principal
20:30
Centro Sociocultural de Santa Marta
21:30
Sala Capitol
12oct
09:00
Espacio de Arte Grupo Correo Gallego
09:30
Espazo Miramemira
10:00
Cidade da Cultura de Galicia
10:00
Conservatorio Profesional de Música de Santiago
10:00
Museo do Pobo Galego
10:00
Pazo de Xelmírez
10:00
Auditorio de Galicia
10:00
Museo de las Peregrinaciones (Casa Gótica)
11:00
Museo-Fundación Eugenio Granell
11:00
Museo-Fundación Eugenio Granell
11:00
Bus Station Space
11:00
Igrexa da Compañía (Universidade)
11:00
Museo-Fundación Eugenio Granell
11:00
Museo-Fundación Eugenio Granell
11:00
CGAC (Centro Galego de Arte Contemporánea)
11:00
CGAC (Centro Galego de Arte Contemporánea)
11:00
CGAC (Centro Galego de Arte Contemporánea)
11:00
Colegio de Fonseca
11:30
Museo Centro Gaiás
11:30
Galería de Arte Contemporáneo José Lorenzo
16:30
Biblioteca Pública Ánxel Casal
20:30
Teatro Principal
13oct
09:00
Espacio de Arte Grupo Correo Gallego
09:30
Espazo Miramemira
10:00
Cidade da Cultura de Galicia
10:00
Conservatorio Profesional de Música de Santiago
10:00
Museo do Pobo Galego
10:00
Pazo de Xelmírez
10:00
Auditorio de Galicia
10:00
Museo de las Peregrinaciones (Casa Gótica)
11:00
Museo-Fundación Eugenio Granell
11:00
Museo-Fundación Eugenio Granell
11:00
Bus Station Space
11:00
Igrexa da Compañía (Universidade)
11:00
Museo-Fundación Eugenio Granell
11:00
Museo-Fundación Eugenio Granell
11:00
CGAC (Centro Galego de Arte Contemporánea)
11:00
CGAC (Centro Galego de Arte Contemporánea)
11:00
CGAC (Centro Galego de Arte Contemporánea)
11:00
Colegio de Fonseca
11:30
Museo Centro Gaiás
11:30
Galería de Arte Contemporáneo José Lorenzo
16:30
Biblioteca Pública Ánxel Casal
14oct
09:00
Espacio de Arte Grupo Correo Gallego
09:30
Espazo Miramemira
10:00
Cidade da Cultura de Galicia
10:00
Conservatorio Profesional de Música de Santiago
10:00
Museo do Pobo Galego
10:00
Pazo de Xelmírez
10:00
Auditorio de Galicia
10:00
Museo de las Peregrinaciones (Casa Gótica)
11:00
Museo-Fundación Eugenio Granell
11:00
Museo-Fundación Eugenio Granell
11:00
Bus Station Space
11:00
Igrexa da Compañía (Universidade)
11:00
Museo-Fundación Eugenio Granell
11:00
Museo-Fundación Eugenio Granell
11:00
CGAC (Centro Galego de Arte Contemporánea)
11:00
CGAC (Centro Galego de Arte Contemporánea)
11:00
Colegio de Fonseca
11:30
Museo Centro Gaiás
11:30
Galería de Arte Contemporáneo José Lorenzo
16:30
Biblioteca Pública Ánxel Casal
15oct
09:00
Espacio de Arte Grupo Correo Gallego
09:30
Espazo Miramemira
10:00
Cidade da Cultura de Galicia
10:00
Conservatorio Profesional de Música de Santiago
10:00
Museo do Pobo Galego
10:00
Pazo de Xelmírez
10:00
Auditorio de Galicia
10:00
Museo de las Peregrinaciones (Casa Gótica)
11:00
Museo-Fundación Eugenio Granell
11:00
Museo-Fundación Eugenio Granell
11:00
Bus Station Space
11:00
Igrexa da Compañía (Universidade)
11:00
Museo-Fundación Eugenio Granell
11:00
Museo-Fundación Eugenio Granell
11:00
CGAC (Centro Galego de Arte Contemporánea)
11:00
CGAC (Centro Galego de Arte Contemporánea)
11:00
Colegio de Fonseca
11:30
Museo Centro Gaiás
11:30
Galería de Arte Contemporáneo José Lorenzo
16:30
Biblioteca Pública Ánxel Casal
21:00
Teatro Principal
21:30
Casa das Crechas